Ať to frčí...

1. Valná hromada/Čepobití (na tomto názvu jsme se dohodli) 16.5.2018.

---------------------------------------------------------------

Čepobití se konalo v "Seníku" u Honzi Pacholíka. Připravil pro nás překvapení ve formě pohoštění grilovaných klobásek a masa. Bylo to skvělé! Zvolili jsme představenstvo, přidělili jsme si funkce a vymysleli několik pravidel, která budememe dodržovat.


2. Čepobití proběhlo 15.6.2018 v "Rychtrovce",

--------------------------------------------------------------------

v režii Zdendy a Pardíka. Byla to taková malá svatba. Přípravu nepodcenili a spolu s předchozí akcí u Honzi  nastavili laťku, kterou jen tak nikdo nepřekoná. Ochutnali jsme jejich výbornou "krkonošskou čínu" a velmi si pochutnali.

Na začátku jsme doupravili pravidla vstupu dalších členů a omezili na 16 "Sokolíků" včetně zakládajících členů.

Další nepřehlédnutelnou aktivitou byl dobrovolný příspěvek do " DOBRÉHO ANDĚLA", kterého se zůčastnilo všech osm "Sokolíků" a přispěli i hosté ( Eva a Dalibor Dvořákovi a Jana Březinová ), čehož si nesmírně vážíme a tímto jim děkujeme. Tuto činnost budeme opakovat každý půlrok.

Tradicí se stává zpěv lidových hospodských písní u kterého se nesmírně bavíme.

Neopomenutelné je přijmutí nové členky do spolku - Báry Dvořákové :) . Ta přispěla zhudebněnou básní Zdeňka Kováře, který je autorem a sklidila velkou pochvalu.

Ať to frčí...
Jsme "Dobří andělé" !!!

Piknik na Kolečkách

Sokolíci pořádají 28.9.2018 akci "Piknik na Kolečkách"

Cílem akce je pobejt s milými lidmi, proto jsme vyzvali pár přátel z Benecka a uvidíme jaký to bude mít ohlas...

V případě úspěchu budeme akci každým rokem opakovat ve stejnou dobu.

Tento datum nebyl vybrán náhodně jelikož....

Den české státnosti nám připomíná událost z roku 935, kdy byl ve Staré Boleslavi zavražděn svým bratrem kníže Václav. Svátek svatého Václava byl do roku 1951 památným dnem. Za dob komunismu se tato událost příliš nepřipomínala a státním svátkem a zároveň dnem pracovního klidu si jej připomínáme opět od roku 2000, kdy byl tento den uznán zákonem a dostal oficiální označení - Den české státnosti - Svatý Václav.


                                                     POVEDLO SE PŘÁTELÉ....

III.Čepobití

Třetí Čepobití 24.11.2018 se neslo v duchu vánoc. Účast byla skromná, ale dostačující. (7 členů a 2 hosté : Janička Harcubová a Alenka Pacholíková :), na skok také dorazil Tomáš z hotelu Žalý.

Přivítal nás Michal Hejda a vyzval k přípitku. Koledy, spousty jídla, milí lidé, vánoční pohoda, společenské hry, to vše dohromady přispělo ke krásnému večeru. Přinesli jsme dárky, které nám pak rozdal Santa. (omlouvám se Ježíškovi, kterého mám radši). Také jsme otevřeli tajemný kufřík, který se otevírá pouze 1 x za rok a obdarovává vechny kteří jsou přítomni.

Večer jsme pak zakončili společnou fotografíí.

To byl zas krásnej večer.......

Ať to frčí.....